Zasilacz Mean Well CLG-100-24
Dostępność:
Kod sklepowy: 32272
Kod produktu: MW-CLG-100-24
Stan: Nowy
Termin dostawy: do 30 dni
Powiadom mnie o zmianie dostępności
Wyślij znajomemu
Opis produktu
OPIS:
-uniwersalne wejście AC
-zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe, termiczne
-aktywny układ PFC
-obudowa o stopniu ochrony IP67
-UL1310, Klasa 2
-Chłodzenie konwekcyjne
-zastosowanie: zasilanie systemów oświetleniowych LED
-wysoka sprawność i niezawodność
-2 lata gwarancji
Dane techniczne:
| Model | CLG-100-24 |
| Napięcie DC | 24V |
| Prąd znamionowy | 4A |
| Zakres prądowy | 0~4A |
| Moc znamionowa | 96W |
| Tętnienie i szumy | 150mVp-p |
| Zakres regulacji napięcia | 0%-15% |
| Tolerancja napięcia | ±3% |
| Zmiany napięcia w zależności od sieci | ±1% |
| Zmiany napięcia w zależnośći od obciążenia | ±2% |
| Czas ustawienia narastania | 1200ms, 80ms /230VAC |
| Zakres napięć | 90-264VAC |
| Częstotliwość | 47-63Hz |
| Czynnik mocy | PF>O.95/230VAC PF<0.98/115VAC @ 100% obciążenia |
| Sprawność | 87% |
| Prądz AC | |
| Udar prądowy | 40A / 230 VAC |
| Prąd upływu | 0.5mA / 240VAC |
| Przeciążeniowe | 95~100% |
| Typ zabezpieczenia: Ograniczenie prądowe, automatyczny powrót po zaniku przyczyny | |
| Przeciwzwarciowe | Wyłączenie napięcia wyjściowego, automatyczny powrót po zaniku przyczyny |
| Nadnapięciowe | 27~34V |
| Termiczne | 85°C ± 10°C (TSW1) Detekcja temperatury na radiatorze tranzystora mocy |
| Typ zabezpieczenia: wyłączenie napięcia wyjściowego, automatyczny powrót po spadku temperatury | |
| Temp. Pracy | "-30~+70°C zależnie od wyjściwoej char. Obciążenia w funkcji temperatury |
| Wilgotność | 20-90% RH (bez kondensacji) |
| Temp. I wilgotność składowania | "-40-+80°C, 10-95% RH" |